TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
380 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET ÖZARDIÇLI
  • ADRES: Zeki Menteşeleri Metal San.Tic.A.Ş. O.S.B.15.Cad. No:3 / Kayseri
  • TELEFON: +90 352 321 13 67
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Zeki Metal Sanayi ve Ticaret A.S. sektörünün lokomotifi olan, sürekli en iyi kaliteyi sunan, teknolojik üretimlerini her geçen gün yenileyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen bir kuruluştur.

Zeki Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1971 yılında hırdavat sektörüne hitaben, menteşe ile üretimine başlamış, gelişen ve büyüyen üretim sürecine her geçen gün yenilikler eklemiş, şu anda sekizden fazla iş kolunda 500′den fazla ürün çeşitliliği ile Türkiye de kalitesi, ürün termini ve müşteri memnuniyeti ile tanınmış bir marka olmayı başarmıştır. 2016 yılında mobilya aksesuarlarında yapmış olduğu özel üretim yeni trend metal ayaklar ile ilgi odağı olmuştur.

Büyüyen ve gelişen yapısı ile 7.000 metrekarelik fabrika alanında, Avrupa standartlarında ürün sunan, kalitesini markasına ekleyen, müşterilerine göre esnek, değişken ürün ve kalıp üretimini yapan Zeki Metal ve Ticaret A.Ş. Türk sanayisine yapmış olduğu katkıları devam ettirecektir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.