TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
406 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ABDULLAH YÜKSEL
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 19. Cd. No: 10 Melikgazi / KAYSERİ
  • TELEFON: +90 352 321 20 12
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2001 yılında KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesinde çelik kapı üretimine başlamıştır. Halen 10.000 m2 alan içinde üretime devam etmektedir.
TEPE SAFE Çelik Kapı üretiminde tecrübelerle dolu bir geçmişe sahiptir, her dönemde sektöre pozitif katkılar sağlamış, bir çok yeniliğe imza atarak sektörümüzde ciddi anlamda söz sahibi olmuştur.

Hedeflerine bağlı olan firmamız, bu doğrultuda hedeflerini gerçekleştirmek için özverili bir anlayışla çok karlılık yerine, dürüst, ilkeli bir imalat politikası izlemiş, büyük firma olmanın gereklerini her zaman yerine getirmiş,bundan sonrada aynı mantık ile üretimine hızla ve kararlılıkla devam edecektir.

Yönetimimiz, işletme fonksiyonlarını, firma amaçlarının ve bu amaçları gerçekleştirecek stratejilerin saptanmasını koordine ederek, firmamızın yönünü belirleyen uzun dönemli ve geniş kapsamlı tedbirleride kararlılıkla almakta ve hayata geçirmektedir. Gelecek için saptamış olduğumuz vizyon ve misyonumuzu işletmemizin her kademesinde yer alan ekibimizle alışkanlık, kararlılık, fedakârlık ve sistemli bir şekilde uygulayacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.