TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
237 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No: 1 MELİKGAZİ / KAYSERİ
  • TELEFON: +90 (352) 321 20 18
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tüketim alışkanlıklarının hızla farklılaştığı, müşteri deneyimlerinin bir çok pazarlama söyleminden daha önemli olduğu günümüzde, satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da tüketicisine güven veren markalara yönelik arayışlar artmaktadır.

Everest Çelik Kapı; metal kapı ve ahşap kapıda değişen çağda tüketici ihtiyaçlarına hitap eden tasarımları ile kaliteli kapı sistemlerini hayata geçirerek müşteri memnuniyetini ilk sıraya yerleştirmektedir.

Çevreye ve doğaya saygılı üretim bilincini ön planda tutarak gelecek kuşaklara daha temiz ve daha yaşanılabilir bir dünya bırakmayı amaç edinen üretim mantığıyla; kullanmış olduğu ham maddelerde insana ve doğaya zarar vermeyen ürünleri tercih ederek ekolojik dengeyi korumaya özen göstermektedir.

Bina ve villa giriş kapıları, daire dış kapıları, iç oda kapıları, yangın, acil ve toplu çıkış kapıları gibi alanlarda çözüm üreten Everest; sağlamlık, estetik, görsellik ve kullanışlılık kavramlarını öne çıkararak sizlere hizmet vermektedir.

Modern üretim tesisleri ve son teknoloji üretim imkanları, yurt içi ve yurt dışındaki satış noktaları ile sektöründe önemli bir başarı yakalayan Everest Çelik Kapı, yakın zamanda Mutfak ve Otel Odası Proje çalışmalarını da bünyesine katmış ve Everest Üretim Anlayışını bu alanlara da yansıtarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Everest olarak güvenliğinizi en üst noktaya taşırken, yeniliği, modern ve şık görünümüyle yaşanabilir mekanlar oluşturmaya katkı sağlıyoruz…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.