TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
204 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET ÖZSOY
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: +90 352 322 13 53
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Delta Çelik Kapı 2003 yılında kurulmuş olup KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetine devam etmektedir. Firmamız 5000 m2 alnında 60 ‘ı aşkın çalışanı, 80 ‘i aşkın yurtiçi bayi, 10 ‘u aşkında ülkeye gerçekleştirdiği ihracatı ile kendi alanında ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.

Yıllık 20.000’i aşkın çelik kapı üretimine sahip olan firmamız gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Bununla birlikte çelik kapılar da TSE ‘ye uygunluk, yangın kapılarında TSEK, MARKA TESCİLİ, SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK, GARANTİ, GOST-R ve APPLUS belgelerine sahiptir.Ayrıca ISO 9001:2000 kalite belgesine sahiptir.

Şirketimizin temel prensibi güven, kalite, estetik ve devamlılık olup, firmamız oluşturmuş olduğu kurumsal yapısı itibariyle öncü markadır.

Neden Delta Kapı
Hayal etiğiniz mekâna gireceğiniz kapıyı biz üretiyoruz. Tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetimizde tek hedefimiz sizin mutluluğunuz. Doğaya saygılıyız, tabiata zarar vermeyen teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz. Kapı dünyasına adım atmadan bize danışabilirsiniz. Güvenliğiniz, sağlığınız ve konforunuz bizim için çok önemli. İlk günkü yeniliğini koruyan, yuvanızın parçası olacak kalıcı çözümlerle Delta Kapı hep sizinle hayatı paylaşıyor olacak.

Delta Kapının Yarını
Güvenliğinizi artırmak için her gün biraz daha fazla çaba göstereceğiz. Evinizin sıcaklığı ve vazgeçilmezliği Delta Kapılarda olacak. Estetik ve dayanıklılıkta yeni trendler oluşturan koleksiyonlar hep bizim eserimiz olacak. Çalışanlarının mutluluğu ve deneyiminin artması maliyet unsuru kabul edilmemektedir. En yüksek kaliteyi, en güzeli; en uygun fiyata almanız bizim sorumluluğumuz. Küresel çağda yerelin zenginliğini taşıyan global marka olmak için Dünya bizim hedef pazarımız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.