TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
330 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ALİ AKDENİZ
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 23. Cadde No:43 Kayseri
  • TELEFON: 03523213968
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tarihçe

Boyut Çelik Kapı faaliyetlerine 2003 yılında standart çelik kapı üretimi ile   bir atölyede başladı. Güçlü adımlarla başarıya ulaşma hedefi ile büyümeye başlayan firmamız, 2004 yılında attığı temellerinin üzerine adım adım ekleyerek, vizyonunun ilk adımlarını attı ve ilk tasarım ürünü olan gizli menteşeli kapıyı üretti. 2005 yılında Ağaç işleri bölgesinden, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ne gelerek ilk büyük tesisini kurdu. Her alanda Ar-Ge’ye verdiği değer ile 2013 yılında kendine ait sistemler ile ilk tasarım ürünlerini üretmeye başladı. Boyut Çelik Kapı sunmuş olduğu ürünlerin patentlerini almış olup T.S.E standartlarına ve ISO 9001 Kalite Yönetim süreçlerine uygun olarak üretimlerini gerçekleşmektedir.

İnsana dokunan tüm değerlerimizle tasarladığımız, günümüz teknolojisi ile sayısız model ve çeşitlerde ‘Sağlam Kapı’ları üretmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en geniş yetkili satış bayi ağına sahip çelik kapı firması olarak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile ürettiğimiz ‘Sağlam Kapı’larımızla, Türkiye’de ve başta Avrupa olmak üzere Orta Doğu, Afrika, Asya ve Amerika’ya yaptığımız ihracatlarla, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam eden Boyut Çelik Kapı, hedeflerine hızla ulaşmak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Ülkemize ekonomik alanda katkı sağlamanın yanı sıra hayata dokunmak ve insanın değerine duyduğumuz saygı ile birlikte birçok sosyal sorumluluk projesine destek vererek bu alanda da öncü olmaya devam edeceğiz.

İnsana ve hayata dokunan, Ar-Ge ve tasarım odaklı, yenilikçi ‘Sağlam Kapı’lar üreterek sektöründe Türkiye ve dünyanın bildiği bir marka olmak için adımlar atmaya devam etmek vizyonumuzu gerçekleştirecek hedefimiz olacaktır.

Misyonumuz

Deneyimli geçmişimizden aldığımız güç ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanallardan hizmet sunan, sağlam kapı sloganı ile çıktığımız bu yolda kendine ait tasarımları olan kapılar üreten, geleneksel değerlerin ve sosyal sorumlulukların bilincinde olarak dünya standartlarında çelik kapılar üreterek müşteri memnuniyeti merkezli çalışan çelik kapı firması olmaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.