TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
181 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 43. Cadde No: 241 Melikgazi / Kayseri / TÜRKİYE
  • TELEFON: 03523214338
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2007 yılında Ağaç İşleri Sanayi Bölgesinde 200 m2’lik bir alanda 5 kişilik deneyimli personel ile Çelik Kapı üretimine başlamıştır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız yeni yerinde üretime devam etmektedir. Ar-ge politikası ile kendini geliştirerek ihtiyaçlara tam yanıt vermek amacıyla her geçen gün müşteri memnuniyetini arttırmıştır. Marka ve kalite çalışması ile BİKAPI markasını CE belgesi ile tescil ederek markalaşmıştır. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan, hizmet verdiği alanda en iyi ve güvenilir olmayı ilke edinen firmamız yaptığı hizmeti, düzeli, disiplinli, dakik ve hizmet araçları servis yönetmenliğine uygun araçlarla yaparak sektöründe rekabet edebilir maliyet koşullarını tesis ederek kalite hedefleri doğrultusunda minimum hata ile kalite seviyesini sürekli arttırarak öncü ve aranılan bir marka olmayı birincil hedef seçmiştir.

Firmamız kuruluşundan bu yana yaptığı hizmetlerin yanı sıra sunmuş olduğu hizmetler de müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. BİKAPI ürünlerinde her zaman en kaliteyi yakalamak, en iyisini sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız, siz değerli müşterilerine fabrikamızın imalat bölümünü gezip görmenize imkan sağlamakta ve sizleri rahat bir ortamda ağırlamaktan gurur duymaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.